Vlogje ZAPzaterdag Oosterheide

Geplaatst op 3 juli, 2022 

Volgend jaar bestaat het tien jaar: ZAPzaterdag: op de laatste zaterdag van de maand samen zwerfafval opruimen in onze wijk Oosterheide. Vorige week zaterdag hadden we Joost Roovers te gast, Oosterhouts vlogfenomeen Joosterhouter, en hij maakte de volgende impressie:

 

Bewaard onder Onze wijk

Tags: ,

Reacties

2 Reacties to “Vlogje ZAPzaterdag Oosterheide”

  1. Rob Alberts on juli 4th, 2022 10:59

    Mooi dat jullie met elkaar de omgeving schoon houden.

    Opgeruimde groet,

  2. Peter de Kock on juli 4th, 2022 19:33

    @Rob: dank je wel. Wat er ook zo leuk aan is en dat gedeelte ontbreekt in de video, is de gezellige napraat na afloop met een lekker bakkie koffie erbij.

Laat je reactie achter!
Deze blog maakt gebruik van cookies Privacy informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close